Полоса сверху

Наш сайт знаходиться у процесі оновлення.

пн–чт: 8:30 – 17:30
пт: 8:30 – 16:30
сб–вс: вихідні дні
(044) 531-96-45
Виробник
Колір
Орієнтація
Заземлюючий контакт
Спосіб монтажу
Тип обладнання
Матеріал
Серія
Номінальний струм, А
Пиловологозахист IP
Asfora
Asfora – серія суворого, класичного дизайну. Можливість об'єднання будь-яких пристроїв, забезпечить максимальну функціональність, а шість кольорів механізмів і рамок, нададуть вам додаткову можливість вибору.
Товарів: 385
Асортимент продукції  Asfora представлений в шести стриманих кольорах: білого, кремового, а також кольору антрацит, сталь, алюміній і бронза.
Серед запропонованих пристроїв цієї серії ви можете знайти все необхідне для сучасного та комфортного життя: вимикачі для жалюзі, світлорегулятори, TV/R/SAT розетки, комп’ютерні, аудіо розетки, та багато іншого. Два готових вироби: білого та кремового кольору, поставляються в комплекті з рамкою.
Вся продукція серії Asfora відповідає сучасним стандартам і зроблена з якісних матеріалів, щоб роками витримувати щоденне використання пристроїв. Металевий супорт виробів виготовлений з оцинкованої сталі, стійкої до корозії та деформації. Захищені монтажні лапки, подбають про безпеку ваших пальців при встановлені механізму і надійно утримують розетку в стіні навіть при великих зусиллях, які прикладаються до неї.
Легке та швидке встановлення пристроїв, досягається за допомогою безгвинтових затискачів, завдяки яким, провід вводиться в клему одним натиском. Спеціальні направляючі полегшать введення проводів в клему, а супорт із спеціальними отворами для монтажу, забезпечить надійну фіксацію всієї конструкції.

Для своїх клієнтів ТОВ «Карат ЛТД» пропонує лише якісну та перевірену продукцію від передових світових виробників в широкому асортименті та за прийнятними цінами!