Полоса сверху

Наш сайт знаходиться у процесі оновлення.

пн–чт: 8:30 – 17:30
пт: 8:30 – 16:30
сб–вс: вихідні дні
(044) 531-96-45

Про компанію

ТОВ «КАРАТ ЛТД» – це успішний дистриб'ютор кабельно-провідникової та електротехнічної продукції провідних виробників.
 
МИ здійснюємо повну комплектацію будівельних об'єктів та виробничих підприємств України, Молдови, Казахстану, Грузії та країн Європи. Ми працюємо на електротехнічному ринку України з 2004 року та пропонуємо своїм клієнтам максимально можливий асортимент кабельно-провідникових та електротехнічних товарів. А наші партнери – це перевірені світові бренди, лідери галузі та найкращі з найкращих у своєму сегменті.е.
 
ТОВ «КАРАТ ЛТД» володіє найбільшим складом електротехнічної продукції на теріторії України. Складський комплекс представлений трьома зимовими приміщеннями та трьома відкритими майданчиками загальною площею 5500 м2, що вміщають понад 25 т електротехнічної продукції загальною вартістю понад 30 млн. грн. та кабельно-провідникову продукцію на суму близько 80 млн. грн. Складські приміщення обладнані кранами, навантажувачами, верстатами та всім необхідним обладнанням для правильного зберігання та транспортування продукції..

ТОВ «КАРАТ ЛТД» є офіційним дистриб'ютором та представником АСКО-УКРЕМ, CHINT, E.NEXT, EATON, ETIMAT, HAGER, Legrand, OBO BETTERMANN, SCHNEIDER ELECTRIC, LEZARD, VIKO, ДКС, KOPOS, ENERLIGHT, EUROLAMP, ELMAR, FERON, HOROZ, LEDVANCE, MAXUS, MAYTONI, NOVODVORSKI, PHILIPS, ЕВРОСВЕТ, ROSA, СВЕТКОМПЛЕКТ, Лічильники «NIK», Лічильники «ELGAMA», ZUBR, Terneo та багато інших.
 
Компанією також організоване власне виробництво кабельно-провідникової продукції на базі Київського кабельного заводу «ЄВРОПАН», а ТОВ «КАРАТ ЛТД» володіє ексклюзивними правами на реалізацію виробів торгової марки «TM EUROPAN CABLE». Виробнича площа Компанії складає 7800 м2, потужність виробництва міді – 600 т на місяць, алюмінію – 800 т на місяць.
 
На базі Кабельного заводу «ЄВРОПАН» функціонує власний цех з виробництва електрощитового обладнання, що виробляє високоякісне сертифіковане низьковольтне електрощитове обладнання як за індивідуальними схемами Замовника, так і стандартних конструкцій. ТОВ «КАРАТ ЛТД» має власну вимірювальну лабораторію, а також автопарк на 30 одиниць тонажністю від 0,5 до 30 тонн, що дозволяє компанії максимально оперативно постачати продукцію в будь-який куточок України. Офісні приміщення ТОВ «КАРАТ ЛТД» займають площу 1200 м2, а загальна кількість працівників Компанії становить 350 осіб.
 
 
 
 
Вся продукція, що постачається нашою компанією, сертифікована та відповідає українському законодавству та міжнародним стандартам якості.
 
 
 
 
Завдяки дистриб'юторським повноваженням ми забезпечуємо для наших клієнтів ціни виробників, постійно розвиваємося, удосконалюємось та активно вивчаємо ринок, що дозволяє професійно підходити до питання комплектації кабельно-провідниковим та електротехнічним обладнанням об'єктів будь-якої складності.
 
Нашими стратегічними партнерами є підприємства енергетики та зв'язку, авто- та машинобудування, залізничні та метрополітени, металургії та будівельні організації. Вже майже 20 років ми забезпечуємо постачання електротехнічної продукції на найбільші об'єкти країни. Серед них об'єкти ДТЕК, житлові будинки ПрАТ «Київміськбуд», Птахофабрика «Винницкий бройлер», об'єкти «Рошен», Міжнародні аеропорти «Бориспіль» та «Київ», ПрАТ «Миронівський хлібопродукт», Промислово-будівельна група «Ковальска», Молочний комплекс ТОВ «Кищенці», ТОВ «КРОНОСПАН УА», Національна мережа торгових центрів «Епіцентр К», ТРЦ «Ocean Plaza», Меблева компанія «MERX», Глобинський м'ясокомбінат, Житомирський сміттєпереробний завод, Броварский алюмінієвий завод, Запорізький залізорудний комбінат та багато інших.
 
ТОВ «КАРАТ ЛТД» – це багаторічний досвід успішної роботи на електротехнічному ринку України, повний консультаційно-технічний супровід, надійність, вигідна співпраця, відмінні відгуки, широкий асортимент та номенклатура товарів, відмінна логістика та оперативна доставка, а також динамічне зростання та постійне розширення послуг. Співпраця з нами – це запорука вашого успіху!


Подивитися сертифікати >