Полоса сверху

Наш сайт знаходиться у процесі оновлення.

пн–чт: 8:30 – 17:30
пт: 8:30 – 16:30
сб–вс: вихідні дні
(044) 531-96-45

Київський кабельний завод "ЄВРОПАН"

Київський кабельний завод "ЄВРОПАН"

Завод «ЄВРОПАН» є виробником кабельно-провідникової продукції та розташований у серці України – місті Києві. Зручне розташування дозволяє заводу максимально оперативно постачати продукцію власного виробництва у будь-який куточок України.

Кабельний завод «ЄВРОПАН» відносно молодий, заснований у 2014 році. Проте за досить короткий час його виробничі можливості були виведені на достойний рівень, що дозволило забезпечити постачання кабельно-провідникової продукції на найбільші об'єкти країни.

ТОВ "ЄВРОПАН"Керуючись потребами Замовника, керівництво заводу прийняло рішення про постійний жорсткий контроль якості продукції, що виготовляється. Саме тому уся кабельно-провідникова продукція заводу «ЄВРОПАН» під “TM EUROPAN CABLE” пройшла добровільну сертифікацію у відповідних державних органах, що підтверджують видані сертифікати відповідності державного зразка, які у свою чергу підтверджують відповідність продукції вимогам законодавства і технічної документації (ГОСТ, ДСТУ). Жорсткий контроль якості продукції обумовив необхідність впровадження на підприємстві інтегрованої системи менеджменту на основі міжнародних стандартів ISO. Функція контролю якості кабельно-провідникової продукції покладена на власну акредитовану лабораторію, що випробовує та перевіряє 100% продукції на відповідність заявленим характеристикам, про що складає протокол випробувань.

Високотехнологічне обладнання європейських виробників дозволяє нашому підприємству виготовляти продукцію максимально швидко, дотримуючись при цьому вимог якості. 

Слід відзначити, що використання під час виробництва у якості сировини виключно первинних матеріалів — катанки мідної і алюмінієвої, кабельних пластикатів та поліетиленів, дозволило нашому підприємству досягнути максимально високої продуктивності з дотриманням усіх вимог технологічного процесу, що безумовно позитивно позначилось на якості продукції. 

Колектив кабельного заводу «ЄВРОПАН» — це висококваліфіковані професіонали, що впораються з виробничим завданням будь-якої складності. Саме тому наш завод ніколи не зупиняється на досягнутому і постійно намагається впроваджувати у виробничий процес новації, які користуються споживчим попитом: це і нові види продукції, і зручна упаковка, і пометрова мітка на продукції з зазначенням торгівельної марки та маркорозміру.

Авторизованный партнер IEK

Датчики движения для освещения: что нужно учитывать при выборе

Как выбрать и подключить светодиодную ленту

IEK День Рождения 18 лет СКИДКА 18%

Силовые автоматические выключатели IEK

Светодиодные лампы

Светодиодные консольные светильники ДКУ 1004Ш IEK®

Кронштейны для консольных светильников IEK – надежное крепление на столб или стену

Алюминиевый профиль для светодиодной ленты IEK

Новини бренду