Полоса сверху

Наш сайт знаходиться у процесі оновлення.

пн–чт: 8:30 – 17:30
пт: 8:30 – 16:30
сб–вс: вихідні дні
(044) 531-96-45
Виробник
Колір
Орієнтація
Заземлюючий контакт
Спосіб монтажу
Тип обладнання
Матеріал
Серія
Номінальний струм, А
Пиловологозахист IP
Unica New
Знайомтесь з оновленою Unica – шалено чарівною, шалено розумною, шалено UNICAльною! Зберігши найкраще від попереднього покоління серії, дизайнери та інженери компанії створили її вдосконалену версію -Unica New, яка вирізняється інноваційним функціоналом і дозволить застосовати у розумних будинках майбутнього.
Товарів: 315
Модельний ряд Unica New містить низку оновлених кольорів, натуральних матеріалів, поєднання м'яких ліній та чітких геометричних форм реалізувавши їх у виробах класичної - Unica Studio та більш екзотичної Unica Pure.
Основою оновленої серії Unica Studio є рамки Studiо представлені в чотирьох основних кольорах: білого, бежевого, алюміній та антрацит, які розраховані на 1-5 постів і до 4 постів для рамок варіантів цієї серії - Studio Color та Studio Metal. 
Найяскравіша в UNICA - Studio Color має 9 кольорів і підійде до будь-якого інтер'єру завдяки сучасній формі, а також рівній та плавній поверхні рамок. Вони стануть ідеальним завершенням для однотонних приміщень, а двокомпонентна структура рамок із підкладками  білого, бежевого та кольору антрацит, додасть більше свободи вибору.
Unica Studio Metal стане незабутнім тактильним досвідом для вас, а спеціальна текстура, вирішує проблему відбитків пальців на поверхні. Рамки представлені п'ятьма суперсучасними та елегантними варіантами поверхні: мідь, бронза, нікель, хром, золото.
За елегантністю ніщо не зрівняється з розкішним зовнішнім виглядом серії Unica Pure. Завдяки згладженій квадратній формі та рамкам з натурального каменю, дерева, каучуку, металу та скла, електроустановчі вироби створять справді витончену атмосферу в елегантно оформлених приміщеннях.
Пристрої нової серії відрізняються дуже простою установкою завдяки кільком оновленням: 
Зменшена глибина встановлення до 21 мм забезпечить додатковий простір для прокладання проводки.
Супорт  має більші розміри й жорсткість завдяки меншому розміру задньої частини механізму (40 х 40 мм), що забезпечить додаткову міцність супорта й допоможе уникнути пошкоджень під час кріплення.
Отвори для болтів дозволять обертати супорт у будь-якому напрямку, аби скорегувати положення установлювальних коробок, якщо їх неправильно встановили. Ці отвори – оптимальне рішення в разі використання коробок прихованого монтажу.
Менша похибка між супортом і рамкою призведе до міцнішого зчеплення під час монтажу.
Інтуїтивно зрозуміла форма отворів на передній і задній панелях супорта дозволять зняти механізм, не пошкодивши його, а також уникнути травм у разі некоректного положення шуруповерта.
Система «хвіст ластівки» дозволить вирівнювати механізми один щодо одного.
Для швидкого та зручного підключення механізму на задній панелі вказана електрична схема.
Завдяки покращеній конструкції системи кріплення, механізм міцніше тримається на супорті і легко знімається завдяки помітним неглибоким подовженим поглибленням.
Швидкозатискні клеми розетки й кольорові затискачі забезпечать швидке та легке закріплення і зняття кабелю без необхідності демонтажу лицьової панелі.
Кабельні входи конусоподібної форми дозволяють легко вставляти провід у швидкозатискні клеми. Навіть більш грубі дроти можна підключити швидше завдяки великому діаметру отворів.
Продукція серії Unica New є сумісною з виробами попередньої серії Unica.
Інноваційні та інтуїтивні технології, втілені в серії Unica, забезпечать масштабованість системи керування через Bluetooth, готові рішення розумного будинку за допомогою пристроїв Wiser, можливість під’єднання до KNX, завдяки чому сучасні будинки, офіси й адміністративні будівлі вдасться підготувати до майбутнього вже сьогодні разом із ТОВ «Карат ЛТД». Ми раді запропонувати Вам повний асортимент продукції Schneider. На сторінках інтернет-магазину ТОВ «Карат ЛТД» ви знайдете для себе великий вибір електротехнічної продукції!