Полоса сверху

Наш сайт знаходиться у процесі оновлення.

пн–чт: 8:30 – 17:30
пт: 8:30 – 16:30
сб–вс: вихідні дні
(044) 531-96-45
Виробник
Заземлюючий контакт
Спосіб монтажу
Колір
Орієнтація
Тип обладнання
Серія
Матеріал
Номінальний струм, А
Пиловологозахист IP
Unica
Продукція компанії Schneider Electric Unica є прикладом вишуканого стилю, відмінної якості та повної безпеки в експлуатації. Різноманітність кольорів, матеріалів та досконалість форм робить серію ще більш UNICAльною, щоб гармонійно оформити інтер'єр будь-якого будинку.
Товарів: 927
У серію Unica, каталог якої представлений на сайті ТОВ «Карат ЛТД» входять колекції електроустановлювальних виробів, що характеризуються дивовижною різноманітністю колірних відтінків і матеріалів, які дозволять реалізувати найнеординарніші проекти:
Unica Top. Не пропустіть шанс підкреслити індивідуальність Вашого інтер'єру! Дерев'яна та металева поверхня рамок Unica Top гарантує досконалий результат, а 15 основних відтінків кольорів оживлять виріб. У лінійці серії представлені рамки до чотирьох постів для вертикальної та горизонтальної установки. Крім цього, представлені рамки італійського стандарту для встановлення трьох-, чотирьох- та шестиклавішних вимикачів.
Навіщо погоджуватися на посередність? Unica Class це щось особливе. Дизайн конкретний та непомітний. Матеріали вибрано не просто так. Ніщо тут не зроблено надто, немає нічого «надто» це просто природна чистота у своєму досконалому балансі. Ви знайдете тут те, що ідеально вам підійде у металі, склі, шкірі чи камені. Це все натуральні матеріали, що ставлять останню точку в дизайні елегантної кімнати.
Ексклюзивність Unica Plus полягає в елегантному дизайні та різноманітті кольорів, від холодних тонів до виразних та пристрасних, які органічно впишуться у найвишуканіший інтер'єр. Асортимент з 18 варіантів кольорів рамок може комбінуватися з клавішами білого кольору або слонової кістки, створюючи цікавий контраст.
Унікальність рамок серії Unica Quadro полягає в їхньому сміливому кольоровому виконанні. Ідеальний вибір для свіжих та яскравих рішень. Декоративні рамки Unica Quadro випускаються в чотирьох колірних варіаціях: білий, слонова кістка, камінь, скло. Лаконічні кольори представлені в Unica Quadro "Metallized" срібного, мідного та титанового кольору. Любителям яскравого сподобається Quadro "Natura" у кольорах: Aqua, Lipstick, Bio, Cytrus. Quadro. Пастельні тони знайдете в лінійці Quadro «Pearl» м'яких: сіро-, бронзово-, рожево-перлинних відтінках.

Стильний і водночас витончений колір декоративних рамок Unica Allegro внесе індивідуальність, елегантність та витонченість у будь-який дизайн інтер'єру.
Завдяки серії Unica Colors кожній кімнаті Вашої оселі можна надати індивідуальності. За допомогою внутрішніх різнокольорових вставок з неймовірною легкістю можна змінювати стиль і колористику приміщення, не змінюючи його зовнішній вигляд, досить самостійно, не розбираючи виріб, поміняти кольорову вставку рамки.
Дизайн серії Unica Basic суворий та гармонійний. Ідеальне рішення для традиційних інтер'єрів.
Продукція компанії Schneider Electric представлена цілим рядом і інших серій, які Ви знайдете на сайті компанії ТОВ «Карат ЛТД», кожна з яких відрізняється своєю унікальністю.