Полоса сверху

Наш сайт знаходиться у процесі оновлення.

пн–чт: 8:30 – 17:30
пт: 8:30 – 16:30
сб–вс: вихідні дні
(044) 531-96-45

Оплата і доставка

Форми розрахунку:
Готівкова
Можлива при отриманні товару в офісі компанії або відділенні кур'єрської служби у всіх населених пунктах на території України.
Безготівкова
На картковий рахунок, оплата карткою Visa або MasterCard (реквізити для оплати банківською картою надасть наш менеджер після обробки замовлення).
Оплата онлайн на сайті або на розрахунковий рахунок.


Правила доставки товару

1.    При оформленні замовлення ви можете вказати в коментарі найбільш зручний для вас день доставки (не пізніше 7 (семи) днів з моменту оформлення замовлення).
2.    Точна дата та час доставки погоджується з менеджером після підтвердження замовлення та його наявності на складі.
3.    Доставка здійснюється протягом робочого дня – з 10:00 до 17:00.
4.    Доставка у точний час не передбачена. Напередодні дня доставки до 14:00 менеджер компанії зв'яжеться з вами для підтвердження дати та часу доставки. Якщо до вас не додзвонилися, дата доставки переноситься на 1 (один) день.
5.    Експедитор, який доставляє замовлення, зв'яжеться з вами за 1(одну) годину до передбачуваного часу доставки.
6.    Доставка по місту можлива лише при зазначеній точній адресі (назві вулиці, номеру будинку, квартири/офісу).
7.    Доставка у заміські будинки здійснюється із зазаначенням точної адреси та наявності дороги, придатної для проїзду транспорту до місця доставки.
8.    Якщо в'їзд до місця доставки платний, покупець компенсує витрати на проїзд, інакше замовлення буде доставлено до місця платного в'їзду.
9.    Перед оформленням замовлення необхідно уважно ознайомитися з властивостями та характеристиками товару (матеріалом, кольором, тех. характеристиками тощо). При поверненні товару належної якості транспортні витрати оплачуються покупцем.
10.    Якщо під час прийому товару ви зрозуміли, що він вам не підходить з якихось причин, ви можете відмовитися його приймати і оплачувати замовлення. Сума за доставку має компенсуватися незалежно від обставин.
11.    При прийомі товару уважно перевірте його комплектність та зовнішній вигляд, відсутність механічних пошкоджень.

При замовленні на суму понад 10 тис. грн. доставка по Україні здійснюється безкоштовно* Самовивіз можливий з офісу нашої компанії за попереднім погодженням з нашим менеджером.

* доставка тільки на відділення Нової пошти (крім великогабаритної та кабельної продукції)
** при великій кількості місць (більше двох) або фактичній вазі більше 10 кг, вартість доставки обговорюється окремо
*** замовлення до 1000 грн. відвантажуються лише після передоплати, повної чи часткової, і лише кур'єрськими службами

Закон про повернення товару
Повернення товару в Україні регулюється законом «Про захист прав споживачів».

Стаття 9 «Права споживача при придбанні товару належної якості» говорить про те, що:
Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром, або відтворений на дисплеї програмного реєстратора розрахункових операцій (дисплеї пристрою, на якому встановлений програмний реєстратор розрахункових операцій) QR-код, що дає змогу споживачеві здійснювати його зчитування та ідентифікацію з розрахунковим документом за структурою даних, що в ньому містяться, або надісланий електронний розрахунковий документ на наданий споживачем абонентський номер чи адресу електронної пошти