Полоса сверху

Наш сайт знаходиться у процесі оновлення.

пн–чт: 8:30 – 17:30
пт: 8:30 – 16:30
сб–вс: вихідні дні
(044) 531-96-45
Виробник
Тип розчіплювача
Тип обладнання
Серія
Вимикаюча характеристика
Кількість полюсів
Кількість модулів
Номінальний струм, А
Пиловологозахист IP
Монтаж
Номінальна вимикаюча здатність, кА
Автоматичні вимикачі
Автоматичний вимикач – це один з найвідоміших і найважливіших елементів електроустановки, що присутній у кожному домашньому розподільчому пристрої. Він призначений для захисту електричного ланцюга від перевантаження та струмів короткого замикання і здатний автоматично відключати електричні ланцюги якщо сила струму перевищує допустиму. Сьогодні автоматичні вимикачі встановлюють у всіх будинках, офісах та інших будівлях, щоб захистити електричні кабелі, проводи та прилади від пошкоджень.


Товарів: 3015
Існує величезна кількість різновидів автоматичних вимикачів призначених для різних електричних ланцюгів. Усі вони різняться номінальним струмом, який комутаційний апарат здатний пропускати тривалий час без перегріву струмопровідних елементів, граничним струмом короткого замикання, а також наявністю додаткових функцій та елементів для максимального рівня захисту підключеного електроустаткування.
На сайті ТОВ «Карат ЛТД» представлений широкий асортимент автоматичних вимикачів для мереж змінної напруги, постійної напруги та універсальних пристроїв, що працюють при будь-якому електричному струмі в мережі. У нас ви зможете знайти великий вибір вимикачів у корпусному виконанні призначених переважно для живлення промислового обладнання і використання в ланцюгах з великими струмами у тисячі ампер та модульних вимикачів, що використовуються для захисту побутових споживачів у житлових будинках та квартирах, офісних і адміністративних об’єктах, а також для малопотужного обладнання. Обрати якісні і за оптимальними цінами одно-, дво-, три- та чотириполюсні автоматичні вимикачі, пристрої з розчіпувачами мінімальної напруги, моторними приводами для віддаленого керування вимикачем, модулями диференціального захисту та багато інших.
У нас ви зможете швидко та зручно придбати обладнання з високим рівнем надійності та тривалим терміном служби. А наші фахівці допоможуть вам обрати автоматичний вимикач з урахуванням основних параметрів електричної мережі, розрахувати необхідну потужність автоматичного вимикача та струм короткого замикання, визначитись з виконанням корпусу та способом монтажу, а також визначити потребу у наявності додаткових функцій захисту.
ТОВ «Карат ЛТД» ось уже багато років є одним з провідних постачальників якісних автоматичних вимикачів, що характеризуються високим рівнем надійності, простотою монтажу та зручністю обслуговування. Ми співпрацюємо тільки з відомими виробниками, репутація та якість автоматів яких підтверджена часом. Обираючи нас, ви обираєте автоматичні вимикачі, що забезпечать безпечну експлуатацію вашої електромережі, максимально продовжать термін служби електричної системи та захистять її від оплавлення, займання та пожежі.