Полоса сверху

Наш сайт знаходиться у процесі оновлення.

пн–чт: 8:30 – 17:30
пт: 8:30 – 16:30
сб–вс: вихідні дні
(044) 531-96-45
Виробник
Довжина, мм
Тип кріплення
Вага, кг
Тип лотка
Серія
Матеріал
Ширина лотка, мм
Довжина лотка
Висота лотка, мм
Товщина сталі, мм
Пиловологозахист IP
Лотки листові
Металеві листові лотки є основною складовою системи кабельних трас, при цьому конструкція відрізняється винятковою простотою, вони виконані у вигляді простого жолоба з кришкою, який служить надійним захистом від пошкоджень кабелів і проводів.
Товарів: 103
Універсальність кабельних лотків, їхня міцність та надійність, робить їх привабливими для монтажу кабельних трас, особливо на великих громадських або промислових об'єктах, в яких можна прокласти кабелі для різного призначення. Нерозривність трас досягається за допомогою різноманітних додаткових аксесуарів – переходів, відгалужувачів, куточків. Кабель розміщується в лотках (коробах) вільно і не відчуває механічних навантажень, що дуже важливо для тривалого функціонування та електричної безпеки. Підібрати металеві лотки можна на сайті ТОВ «Карат ЛТД», при цьому необхідно звертати увагу на геометричні розміри виробу, вид антикорозійного покриття та товщину сталі.
Металеві неперфоровані кабельні лотки використовують у тих випадках, коли кабелю необхідно забезпечити максимальний захист від зовнішнього середовища. Виготовлені вони із суцільного листа сталі з типом покриття під різні кліматичні умови. З переваг: високий рівень безпеки, простий монтаж та естетичний зовнішній вигляд.
Головна відмінність перфорованих лотків – рівномірна перфорація протягом усього лотка, що значно зменшує вагу конструкції, не знижуючи їхню міцність та додаткову вентиляцію, яка допомагає запобігти перегріву кабелю.
Усі представлені на сайті ТОВ "Карат ЛТД" системи для прокладання кабелю відповідають вимогам сучасних стандартів якості. Крім того, ми пропонуємо для наших замовників багато різної супутньої кабельної продукції, необхідної для побудови кабельних трас різного призначення.