Полоса сверху

Наш сайт знаходиться у процесі оновлення.

пн–чт: 8:30 – 17:30
пт: 8:30 – 16:30
сб–вс: вихідні дні
(044) 531-96-45
Виробник
Диаметр проволоки, мм
Тип лотка
Матеріал
Серія
Ширина лотка, мм
Довжина лотка
Висота лотка, мм
Лотки дротові
Дротовий лоток — це зварна конструкція зі сталевого переплетеного дроту. Для підвищення її антикорозійної стійкості використовують різні методи поверхневого оцинкування: за методом Сендзіміра, електрохімічне оцинкування. У місцях, захищених від негативного впливу зовнішнього середовища, застосовують дротові лотки з пофарбованою поверхнею. В результаті виходить надійна та легка за вагою конструкція, яка може використовуватися в тих випадках, коли відсутні жорсткі вимоги щодо герметичності проводі
Товарів: 59
Оскільки дротові лотки переважно розташовують в середині будівель, як правило, вони підвішуються під стелею або монтуються на стіни, а використовуючи перегородки, можна прокласти кілька незалежних трас одночасно. Ґратчаста конструкція виробів дозволяє виконувати їх монтаж без застосування допоміжних пристроїв (відгалужувачів, кутів, поворотів тощо). З'єднання аксесуарів виконується за допомогою безгвинтових або гвинтових з'єднувачів. До того ж за рахунок особливостей конструкції, до такого лотка дуже легко кріпити проводи, що проводяться та кабель. Заокруглені краї дроту (відсутність гострих країв) забезпечать високу травмобезпечність людини, яка здійснює монтаж і не зашкодить кабелю під час монтажу.
Як бачите, купити дротяні лотки — чудовий варіант оптимізувати трудовитрати та бюджет. Докладніше про дротові лотки можна дізнатися, обравши конкретний товар та вивчивши його характеристики. Отримати додаткову інформацію та замовити кабельні дротові лотки можна на сайті ТОВ «Карат ЛТД», звернувшись до наших консультантів.