Полоса сверху

Наш сайт знаходиться у процесі оновлення.

пн–чт: 8:30 – 17:30
пт: 8:30 – 16:30
сб–вс: вихідні дні
(044) 531-96-45
Виробник
Тип виробу
Диаметр проволоки, мм
Зовнішній діаметр, мм
Тип кріплення
Вага, кг
Внутрішній діаметр, мм
Довжина, мм
Діаметр різьби, мм
Тип лотка
Серія
Матеріал
Ширина лотка, мм
Довжина лотка
Висота лотка, мм
Товщина сталі, мм
Пиловологозахист IP
Металеві кабельні лотки
На сторінках даного розділу представлені лотки (короби) для прокладання кабельних систем. Кабельні лотки є дуже важливою і незамінною частиною практично будь-якої інфраструктури та знаходять застосування у промислових, комерційних та цивільних об'єктах. До слова, це продукція універсального призначення, яка спрощує роботу і економить витрати при монтажі кабелів.
Товарів: 270
Залежно від характеристик матеріалу, форми та типу поверхні, кабельні лотоки використовують під час прокладання як зовнішніх, так і внутрішніх кабельних систем.
1.    Лоток перфорований та неперфорований листовий. Є порожнистими каналами або профілями і застосовується практично скрізь, де існує проблема монтажу безлічі кабелів і проводів. Найчастіше їх виготовляють із металу (тонколистової сталі) з оцинкованим покриттям, що захищає лотки від корозії за будь-яких умов експлуатації. Щоб забезпечити якісні розгалуження та повороти кабельної траси використовують допоміжні пристрої: повороти, трійники, переходи (при з'єднанні коробів різного перерізу), заглушки, перегородки, кабельні тримачі та інші елементи.
•    Неперфоровані лотки закритого типу забезпечують повну ізоляцію проводів і кабелів від контакту з навколишнім середовищем. Можуть комплектуватися спеціальними кришками, що забезпечують надійніший захист.
•    Інший тип продукції – лотки металеві перфоровані. Перфорують штампуванням, завдяки чому вони легші за суцільнометалеві, що робить більш зручним їх транспортування, а також монтаж і закріплення кабелів при прокладанні електричних трас будь-якого призначення. Крім того, перфорація забезпечує природну вентиляцію кабелів, яка перешкоджає їх перегріву.
2.    Дротові лотки. Як зрозуміло з назви, виконані з металевого дроту, з'єднаного перпендикулярно холодним зварюванням утворюючи комірки, відповідно мають найлегшу конструкцію. При використанні дротяного лотка неможливе перегрівання кабелю, оскільки забезпечується природна вентиляція.
3.    Наступний тип - лотки сходового типу чи інакше кабельрости. Незамінні для монтажу трас відкритого типу та кабельних шахт, які мають витримувати великі навантаження.
Придбання надійних кабельних лотків є дуже важливим заходом. Правильно підібраний виріб разом із якісним складанням, гарантуватиме і довгий період служби проводки. Купити металеві лотки для кабельних трас можна на сайті ТОВ "Карат ЛТД" за найвигіднішою ціною на українському ринку.