Полоса сверху

Наш сайт знаходиться у процесі оновлення.

пн–чт: 8:30 – 17:30
пт: 8:30 – 16:30
сб–вс: вихідні дні
(044) 531-96-45
Системи прокладання кабелю
Неможливо уявити інфраструктуру будівель без побудови сучасних кабельних трас. Складається кабельна траса з безлічі конструктивних елементів, що використовуються для прокладання та фіксації у потрібному положенні кабелів різного призначення. Елементи, з яких складаються кабельні магістралі, включають: гофротруби, металеві лотки, металорукави, кабельні канали.


Товарів: 270
Виробник кабельної продукції ТОВ «Карат ЛТД» пропонує широкий асортимент виробів, призначених для прокладання кабельних трас. Варто докладніше розібратися в їх різновидах, що допоможе вам вибрати найкращу категорію.
Гофротруба. використовується для прокладання проводки зовнішнім, прихованим чи підземним способом. Для виготовлення електротехнічної гофротруби використовують пластик, що не підтримує горіння, ПВХ (полівінілхлорид). Завдяки гнучкості труби, прокладання кабелю здійснюється з мінімальними трудовитратами і практично не вимагає додаткових аксесуарів, а для зручності затягування або заміни кабелю деякі види гофрованих труб оснащені спеціальним сталевим зондом.
Металеві кабельні лотки. Виготовляють із сталі з антикорозійним цинковим покриттям. Застосовуються повсюдно і можуть бути наступних видів: перфоровані та неперфоровані, дротяні та сходові.
•    Неперфоровані лотки виготовляють із цільного профілю та використовують у тих випадках, коли кабелю необхідно забезпечити максимальний захист від зовнішнього середовища. Можуть комплектуватись спеціальними кришками, що забезпечують більш надійний захист.
•    Перфоровані лотки. Мають низку переваг у порівнянні з неперфорованими лотками. Завдяки рівномірній перфорації вони значно легші за суцільнометалеві, що не впливає на їх міцність і допомагають запобігти перегріву кабелю, завдяки додатковій вентиляції.
•    Дротові або сітчасті лотки, що виготовляють із сталевого дроту, мають легку, відкриту конструкцію та надзвичайно прості у монтажі.
•    Сходові. Відрізняються підвищеною в порівнянні з іншими лотками несучою здатністю.
Металорук - це гнучка, гофрована трубка, виготовлена зі сталевої оцинкованої стрічки. Основне призначення – забезпечити герметичну ізоляцію електричних проводів від механічних пошкоджень, зовнішніх електромагнітних випромінювань, високих температур, вологи та інших факторів впливу навколишнього середовища.
Кабельний канал - своєрідний пластиковий короб, в який прокладено електропроводи по всій їхній довжині. Буває плінтусним, настінним, підлоговим Він не лише приховує проводку, а й захищає від зовнішнього впливу та від небажаного ураження електричним струмом. Особливо актуальним є його використання в офісних приміщеннях.
Якщо у вас виникли питання щодо вибору того чи іншого типу продукції для побудови кабельних трас, допомогти визначитися з вибором допоможуть менеджери ТОВ «Карат ЛТД». Телефонуйте, і наші співробітники радо проконсультують вас.