Полоса сверху

Наш сайт знаходиться у процесі оновлення.

пн–чт: 8:30 – 17:30
пт: 8:30 – 16:30
сб–вс: вихідні дні
(044) 531-96-45

DKC

DKC

Група компаній DКС - міжнародна корпорація, с головним офісом в Італії і входить до числа провідних виробників кабеленесучих систем та електрощитового обладнання. Компанії та представництва DКС активно ведуть свою діяльність майже на всіх світових континентах: в Європі, Азії, Африці та в Південній Америці. На українському ринку ПрАТ «Діелектричні Кабельні Системи України» працює вже 22 роки. Номенклатура «ДКС Україна» налічує понад 35 000 компонентів та аксесуарів, об’єднаних у 9 основних груп: 

DKC

Багато продуктів, вироблених групою «ДКС» є інноваційними для електротехнічного ринку, тому обираючи продукцію «ДКС Україна» – Ви робите правильний вибір, а фахівці компанії «Карат ЛТД» karatltd.com.ua. перебуваючи у постійному контакті з менеджерами та технічними спеціалістами «ДКС Україна» в курсі всіх оновлень асортименту та здатні допомогти Вам підібрати оптимальні технічні рішення для будь-яких цілей та задач.

1. Металеві канали: S5 Combitech, L5 Combitech, F55 Combitech, F5 Combitech, B5 Combitech, M5 Combitech, Vulcan.

2. Двостінні труби, призначені для захисту силових кабелів, а також інформаційних і сигнальних ліній зв'язку (зокрема оптоволоконних) від механічних пошкоджень і агресивного впливу навколишнього середовища. Двошарові труби - ефективне рішення при будівництві кабельної каналізації.

3. Металеві труби «Cosmec» – система металевих електротехнічних труб, металорукавів та різноманітних аксесуарів призначених для побудови кабеленесучої системи складної конфігурації та надійного захисту кабельних ліній від впливу оточуючого середовища. При використанні відповідних з’єднувальних муфт, система забезпечує ступінь захисту IP67. Всі елементи системи виготовлені згідно вимог ДСТУ EN 61386-1 та забезпечують цілісність кабельної лінії під час монтажу та експлуатації. Крім цього система має сертифікат вогнестійкості Р90 відповідно до ДСТУ Б.В.1.1 11:2005.

4. Для побудови кабельної каналізації компанія ДКС виробляє гофровані труби для захисту кабелю в землі.

5. Система блискавкозахисту і заземлення "Jupiter" призначена для перехоплення розряду блискавки і безпечного відведення струму в землю. Провідники, що застосовуються мають покриття, стійке до корозії і гарантує тривалий термін служби. Широкий асортимент з'єднувачів і тримачів робить монтаж системи швидким і дозволяє без труднощів прикріпити провідники до практично будь-яких поверхонь.

6. Системи кабельних коробів для відкритої прокладки змінюваних мереж в адміністративних приміщеннях, що складається з пластикових кабельних коробів і широкого асортименту аксесуарів, в тому числі для кріплення електровстановлювальних виробів. Основними системами є: In-Liner Clasic, In-Liner Front, In-Liner Aero.

7. Пропонує «ДКС» також і високоякісне електрощитове обладнання з широкими можливостями комплектації шаф вискокоякісними компонентами від єдиного постачальника.

8. Шинопровіди: "Distritech" - шинопровід середньої потужності, який застосовується в якості живильної лінії в системі з номінальним струмом 160–800 А, з можливістю підключення великої кількості споживачів протягом усієї траси та їх оперативного переміщення і додавання. Конструктивно – це шинопровід з повітряною ізоляцією, зібраний в алюмінієвому корпусі. Магістральні шинопроводи «Powertech» - призначені для транспортування та розподілу електричного струму між трансформаторами, щитами, потужними споживачами електроенергії тощо. Розраховані на струми 630–6300 А. Конструктивно, шинопровід представляє собою систему ізольованих провідників (шин), зібраних у алюмінієвому корпусі. Використовується для передачі, розподілу електричної енергії для електротехнічного обладнання (електромагніти, трансформатори, генератори, ГРЩ і т.д.) в ланцюгах змінного струму з напругою до 1 кВ і номінальним струмом до 6300 А.

9. Силовий трансформатор Hercules  з литою ізоляцією сухого типу - сучасний, якісний і надійний виріб укомплектований примусовою вентиляцією, стане оптимальним рішенням на тих об’єктах, де є підвищенні вимоги до пожежної безпеки і охороні навколишнього середовища.

Авторизованный партнер IEK

Датчики движения для освещения: что нужно учитывать при выборе

Как выбрать и подключить светодиодную ленту

IEK День Рождения 18 лет СКИДКА 18%

Силовые автоматические выключатели IEK

Светодиодные лампы

Светодиодные консольные светильники ДКУ 1004Ш IEK®

Кронштейны для консольных светильников IEK – надежное крепление на столб или стену

Алюминиевый профиль для светодиодной ленты IEK