Полоса сверху

Наш сайт знаходиться у процесі оновлення.

пн–чт: 8:30 – 17:30
пт: 8:30 – 16:30
сб–вс: вихідні дні
(044) 531-96-45

Усі товари

Портативні зарядні електростанції
Розетки
Кабель канал
Вимикачі
Лампи
Електромонтаж
Кабельна продукція
Розетки

Усі товари

Електротовари – це важлива складова нашого повсякденного життя, без якої неможливо уявити існування сучасної людини. У кожній квартирі, офісі, адміністративній будівлі та підприємстві, усюди є безліч електротоварів. З їх допомогою прокладають електропроводку, підключають електроприлади та забезпечують їх безперебійну роботу, створюють дизайн інтер’єру та затишок в оселі.

На сайті ТОВ «Карат ЛТД» представлений широкий асортимент кабельно-провідникової продукції, кабеленесучих систем, систем кріплення та монтажу, розеток і вимикачів, низьковольтного, щитового та світлотехнічного обладнання, різноманітних ламп, контрольно-вимірювальних приладів і пристроїв блискавкозахисту та заземлення.

У нас ви зможете знайти якісну та сертифіковану кабельно-провідникову продукцію, а великий вибір кабелів силових, гнучких, контрольних, вогнестійких та безгалогенних, зв’язку та сигналізації, кабелю для сонячних панелей, а також проводів і шнурів дозволить вам підібрати ідеальний провідник для прокладання електромереж, створення систем контролю і управління, освітлювальних мереж, а також нестаціонарного монтажу.

Невід’ємним елементом будь-якої електромережі є встановлення кабеленесучих систем. Кабельні лотки та короби, монтажні коробки і кріплення, металорукави і гофротруби від провідних виробників забезпечать надійний захист та зручний доступ до кабелів та проводів, а також додадуть естетики будь-якому інтер’єру.

Захистити мережу від коротких замикань, перевантаження та пожеж допоможе низьковольтне обладнання. Воно є основою будь-якої електричної мережі та необхідне для перетворення і розподілу електроенергії, вимірювання напруги і сили струму, контролю та запуску електричних ланцюгів, сигналізації та індикації стану електричної мережі. Розмаїття асортименту автоматичних вимикачів, пристроїв захисного відключення, диференціальних автоматів, регуляторів і перетворювачів напруги, а також комутаційних пристроїв дозволить правильно підібрати низьковольтне обладнання як для побутових, так і промислових умов використання.

Ще одним з важливим елементом будь-якої електричної мережі є електрощитове обладнання. На сайті ТОВ «Карат ЛТД» ви знайдете різноманітні модулі, прилади та інструменти від знаних і перевірених виробників, готові рішення та окремі елементи, усе необхідне для розподілу струму, захисту електролінії, автоматизації процесів та регулювання різноманітних систем за найкращою ціною.

Наступною групою електротоварів, представлених на нашому сайті є контрольно-вимірювальні прилади. Різноманітні датчики, лічильники, термометри, газоаналізатори, прилади для вимірювання тиску та інші вимірювальні пристрої і автоматика дозволять вам контролювати витрати води, тепла, газу та електрики, а також контролювати і регулювати показники тиску в трубопроводах.

Системи кріплення та монтажу – це окрема велика група кріпильних виробів необхідних для монтажу електричних систем, розеток, вимикачів, систем кондиціонування, повітропроводів, сонячних панелей, фіксації кабелів і проводів, труб і шлангів, механічного захисту та ізоляції місць з’єднання. Купуючи зазначені товари разом з електроустановочними виробами, ви можете точно розрахувати необхідну кількість хомутів, джгутів, монтажних коробок, термоусаджувальних трубок та ізоляційної стрічки, а наші фахівці завжди допоможуть вам з розрахунком та вибором.

Величезний асортимент світлотехнічного обладнання ТОВ «Карат ЛТД» дозволить підібрати функціональні світильники для створення адміністративно-офісного, спеціалізованого промислового та вуличного освітлення, а також стане окрасою будь-якого житлового приміщення. Сучасні стельові світильники, бра, люстри, торшери, настінні лампи, світильники для дітей, світильники з високим ступенем пиловологозахисту та вибухозахищені світильники, світлодіоідні, трекові та аварійні світильники, фасадні прожектори, садово-паркові ліхтарі, датчики руху, таймери, плафони і абажури дозволять вам підібрати ідеальне освітлення залежно від специфіки місця та цілей.

А забезпечити м’яке та приємне для очей світло допоможе широкий вибір сертифікованих ламп – діодні, енергозберігаючі, люмінесцентні та лампи денного світла, завдяки своїй різноманітності рівнів яскравості і колірних температур, допоможуть вам створити будь-який варіант освітлення.

Важливою частиною кожної будівлі є розетки і вимикачі. Вони дозволяють підключати і заряджати електричне обладнання, вмикати та вимикати світло, роблять наше життя зручним і додають елегантності в дизайн приміщень. На нашому сайті ви зможете знайти максимально широкий асортимент цих приладів найрізноманітніших форм та розмірів: розетки електричні, телевізійні, телефонні, радіо і комп’ютерні, зі спеціальним захистом від дітей, вологи чи стрибків напруги, з окремим USB виходом та багато інших.

Важливою сучасною складовою системи безпеки є блискавкозахист та заземлення. Він покликаний убезпечити від безпосереднього контакту з блискавкою, захистити мережу від перенапруження та пожежі, а людей – від ураження людей струмом. У нас ви зможете підібрати якісні та надійні блискавкоприймачі, тримачі, провідники, з’єднувачі, пристрої захисту від імпульсних перенапруг та заземлювачі.

ТОВ «Карат ЛТД» – надійний постачальник кабельно-провідникової, електротехнічної та світлотехнічної продукції. Ми працюємо на ринку вже біля 20 років та реалізуємо виключно сертифіковані електротовари, що відповідають усім вимогам українського законодавства та міжнародним стандартам якості.